آموزش زبان فرانسه برای کودکان
آموزش زبان فرانسه برای کودکان
خرداد ۲۰, ۱۳۹۹
سطوح زبان آلمانی
توضیحات کامل و با جزئیات سطوح مختلف زبان آلمانی
خرداد ۲۰, ۱۳۹۹

آموزش آنلاین زبان آلمانی

آموزش آنلاین زبان آلمانیآیا بدنبال یک دوره جامع آنلاین آموزش زبان آلمانی هستید؟ دوره های آموزش زبان آلمانی انستیتو میلاد شما را به یک کارشناس واقعی در زبان آلمانی تبدیل می کند. دوره های آنلاین آموزش زبان آلمانی ما برای تمام سطوح (مبتدی تا پیشرفته) به صورت خصوصی و گروهی برگزار می شود. با شرکت در دوره های آموزش آنلاین زبان آلمانی انستیتو میلاد، شما اصول اولیه گرامر زبان آلمانی، واژگان کاربردی زبان آلمانی و مکالمه زبان آلمانی، را فرا می گیرید.

برای صرفه جویی در هزینه و زمان برای یادگیری زبان آلمانی می توانید در دوره های مجازی آموزش زبان آلمانی شرکت کنید. . شما هر جایی که به اینترنت دسترسی داشته باشید از طریق، رایانه، تلفن هوشمند یا تبلت می توانید در دوره های مجازی زبان آلمانی شرکت کنید.

کارشناسان انستیتو میلاد دوره های آموزش زبان آلمانی را به زبان آموزانی که زمان کافی برای شرکت در دوره های حضوری آموزش زبان آلمانی را نداشته و قصد مهاجرت به آلمان یا مهاجرت به اتریش، شرکت در امتحانات گوته و مصاحبه سفارت آلمان را دارند، پیشنهاد می کنند.

دوره های آنلاین آموزش زبان آلمانی انستیتو میلاد

دوره های مجازی و اینترنتی آموزش زبان آلمانی در انستیتو میلاد به صورت گروهی و خصوصی (از مبتدی سطح A1 تا پیشرفته C1 ) برگزار می شود.

دوره های گروهی آنلاین آموزش زبان آلمانی :

ظرفیت هر کلاس آموزشی ۶ نفر، مدت زمان هر جلسه ۹۰ دقیقه و تعداد جلسه هر ترم ۸ جلسه می باشد.
هر مقطع دارای ۴ ترم و در هر ترم ۶ درس تدریس می شود.
دوره های خصوصی آنلاین آموزش زبان آلمانی :

مدت زمان هر جلسه ۹۰ دقیقه می باشد. امکان هماهنگی روز و ساعت مد نظر زبان آموز با مدرس وجود دارد.

تهیه و تنظیم : هانیه خسروان

برای مشاوره با کارشناسان انستیتو میلاد در خصوص دوره های اینترنتی آموزش زبان آلمانی و یا مشاوره مهاجرت به آلمان و اتریش با شماره های ۰۲۱۸۸۸۷۷۷۴۲ و ۰۹۰۱۳۲۳۹۰۰۸ تماس حاصل نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.