اصطلاحات جشن چهارشنبه سوری به زبان فرانسه
می 31, 2020
دوره آموزش زبان فرانسه (کودکان)
ژوئن 4, 2020

جشن همسایگان در فرانسه

هر سال در فرانسه، یک جشن تقریباً خاص در ماه مه (روزجشن در هر کشوری متفاوت است) برگزار می شود : ” روز همسایگان” (به زبان فرانسوی La fête des voisins). این رویداد سال 1999 ایجاد شد.

در این روز، افرادی که در یک ساختمان یا یک محل ساکن هستند، برای ملاقات و آشنایی با یکدیگر در این جشن شرکت می کنند. امروزه این جشن توسط میلیون ها “همسایه” در جهان برگزار می شود. در فرانسه بیش از هشت میلیون نفر در این جشن شرکت می کنند.

روز همسایگان در دیگر کشورهای اروپا از جمله سوئیس، بلژیک، پرتغال، آلمان،ایتالیا و کشورهای دیگر قاره ها مانند : (هند، مکزیک، تونس، توگو، تایوان، کبک و …) برگزار می شود. با توجه به اینکه در عصر حاضر زندگی فردی حاکم شده است، ملاقات با همسایگان و معاشرت با افراد جدید در محیطی دوستانه باعث ارتقای زندگی فردی می شود.


اگر شما به تازگی به کشورهای فرانسه زبان مانند: فرانسه، بلژیک، سوئیس و … مهاجرت کرده اید، شرکت در این جشن باعث آشنایی با فرهنگ مردم کشورهای فرانسه زبان و همچنین ارتقای دانش زبان فرانسه شما می شود.
تهیه و تنظیم : هانیه خسروان

برای آگاهی از شرایط تحصیل و مهاجرت به کشور فرانسه، همچنین اطلاع از دوره های آموزش آنلاین زبان فرانسه می توانید با کارشناسان انستیتو میلاد از طریق شماره های 02188877742 و 09013239008 تماس حاصل نمایید
https://www.cia-france.fr/blog/culture-traditions-francaises/fete-populaire-fete-voisins/

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *