تاریخچه قهوه در فرانسه
می 9, 2020
انتشار دوازدهمین شماره از نشریه اینترنتی آموزش زبان فرانسوی
می 15, 2020

دلایل سفر با دوچرخه در فرانسه

برای سفر کردن راه های زیادی وجود دارد. سفر با وسیله شخصی، هواپیما، قطار یا کشتی و غیره. اما بعضی از افراد هستند که دوچرخه را برای سفر کردن انتخاب میکنند. در این مقاله دلایل سفر با دوچرخه در فرانسه را برای شما می گوییم .

کشور فرانسه، دارای مناظر متنوع و میراث غنی، و به لطف شبکه وسیعی از مسیرهای چرخه سواری و فضای سبز، کشور مناسبی برای سفر با دوچرخه است. با این شیوه سفر در فرانسه شما مکانهای جدیدی را کشف کرده و از شهرها و دهکده های بسیاری که بهم متصل شده اند میگذرید و به راحتی میتوانید یک ماجراجویی را آغاز کنید.

کشور فرانسه دارای بسیاری از ویژگی های فرهنگی، معماری، هنری است … شما هرگز خسته نمی شوید! شما به سرعت متوجه خواهید شد که سفر با دوچرخه در فرانسه پر از غافلگیری است دوچرخه سواری فرصتی ست برای کشف مکان های جدید و گذراندن لحظاتی است که نمی توانید با سایر وسایل حمل و نقل آن را ببینید یا تجربه کنید.

دیدن مسافری که با دوچرخه سفر میکند همیشه حس کنجکاوی دیگران را تحریک کرده، شما با گذر از شهرهای کوچک و دهکده ها ممکن است روزانه با سوالات بسیار، دعوت ها و تشویق ها، روبرو شوید. پذیرفتن دعوت افراد محلی به غیر آشنایی با فرهنگ غنی مردم فرانسه باعث تقویت مکالمه زبان فرانسه شما می شود. و با لهجه های متفاوت و همچنین اصطلاحات عامیانه و محلی زبان فرانسه آشنا می شوید.

ترجمه، تهیه و تنظیم : هانیه خسروان

برای آگاهی از شرایط تحصیل و مهاجرت به کشور فرانسه، همچنین اطلاع از دوره های آموزش آنلاین زبان فرانسه می توانید با کارشناسان انستیتو میلاد از طریق شماره های 02188877742 و 09013239008 تماس حاصل نمایید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *