جشن همسایگان در فرانسه
ژوئن 2, 2020
آموزش آنلاین زبان آلمانی
ژوئن 9, 2020

دوره آموزش زبان فرانسه (کودکان)

یادگیری زبان فرانسه در هر سنی امکان پذیر می باشد و همچنین، صحبت کردن به زبان فرانسه، یکی از مهارت های است که باعث ارتقا و بالارفتن اعتماد به نفس در کودکان می شود.

در این مقاله کارشناسان انستیتو میلاد، اولین سطح زبان فرانسه ( A1.1) که برای کودکان 7 تا 11 سال می باشد، را توضیح داده اند.

سطح A1.1

در این سطح، زبان آموز می تواند برخی از اصطلاحات غیررسمی زبان فرانسه، اصطلاحات روزمره زبان فرانسه و عبارات بسیار ساده زبان فرانسه، که با هدف برآورده کردن نیازهای خاص زندگی اجتماعی استفاده می شود، را درک و برخی از آنها را تولید کند.

زبان آموز زبان فرانسه در این سطح می تواند به سؤالات مربوط به خود از قبیل ملیت، سن، محل زندگی و مدرسه ی خود به زبان فرانسه پاسخ داده و احتمالاً چنین سؤالاتی را بپرسد.

همچنین می تواند در یک تعامل معمولی، در صورتی که شخص مقابل آرام و واضح صحبت کند، با استفاده از عبارات ساده (با محوریت یک یا دو کلمه) و با کمک از زبان اول یا سایر زبانهای اکتسابی خود، در بحث شرکت کند.

 

مهارت های سطح A1.1 Prim
درک مطلب درک شفاهی من می توانم :

اطلاعیه های عمومی (جدول زمانی، عزیمت، ورود، و غیره)، دستورالعمل ها / دستورالعمل های قابل پیش بینی، پیام های ضبط شده استاندارد، اطلاعات تکراری (دستورالعمل های آموزشی) را بفهمم، به ویژه اگر شرایط گوش دادن خوب باشد (بدون سر و صدا ، بدون موسیقی …) اگر پیام ها به آرامی یا واضح گفته و نشان داده  شود (نمودار ، نقشه ها …) یا به صورت نوشتاری تکرار شود

درک کتبی من میتوانم :

·         نام ها، رایج ترین کلمات یا اصطلاحات را در موقعیت های ساده روزمره که شامل: علائم، نشانه های دست نویس مشخص شده با آیکون ها، قیمت ها، جدول زمانی را بشناسم.

·         داده های رمزگذاری شده، اسم های خاص و سایر اطلاعات بسیار ساده در یک متن کوتاه را پیدا کرده و درک کنم.

·         در سطح کلی (با توجه به شکل ظاهری، تایپوگرافی، موقعیت مکانی…) عملکرد برخی متون معمولی مربوط به محیط زندگی روزمره یا محیط مدرسه را شناسایی کنم.

·         متن هایی که از یک یا دو جمله تشکیل شده اند، شامل کلمات و اصطلاحات روزمره (کارت پستال یا دستورالعمل) را درک کنم.

گفتار  

 

 

بیان شفاهی و

پاسخ به سوالات

من میتوانم :

·         به روشی بسیار ساده ارتباط برقرار کنم، مشروط بر اینکه شخص مقابل صبور باشد، خیلی آرام صحبت کند و اگر متوجه نشدم تکرار  کند.

·         اصطلاحات ابتدایی مربوط به سلام و خداحافظی را استفاده کنم.

·         سؤالات ساده از قبیل سن، ملیت، زبان و محل زندگی را پاسخ دهم.

·         دستورالعمل های ساده را درک کنم، بپذیرم/ رد کنم یا انجام دهم.

·         از(حال) کسی خبر بگیرم و با او در این مورد صحبت کنم.

·         از شخصی اشیا یا خدمتی درخواست کنم، آنها را به او قرض بدهم یا پس بدهم (با قید کردن تعداد اشیا و یا ساعت برای پس دادن آنها

 

 

 

نوشتار

تولید کتبی من میتوانم :

·         کلمات یا پیام های کوتاه را کپی کنم، شماره ها و تاریخ ها را بنویسم.

·         شکل های مختلف نوشتن را بشناسم: حروف چاپی، دست نوشته ها، حروف بزرگ و دست نوشته های خوانا.

·         اطلاعاتی در مورد خودم بدهم: نام، ملیت، آدرس، سن، تاریخ تولد (در پرسشنامه ها یا برگه اطلاعات).

·         یک پیام بسیار ساده در رابطه با فعالیت های زندگی روزمره با برخی جزئیات شخصی بنویسم

برای آگاهی از شرایط تحصیل و مهاجرت به کشور فرانسه، همچنین اطلاع از دوره های آموزش آنلاین  زبان فرانسه کودکان، می توانید با کارشناسان انستیتو میلاد از طریق شماره های 02188877742 و 09013239008 تماس حاصل نمایید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *