باید و نبایدهای گشت و گذار در فرانسه
اکتبر 14, 2019
دوره بحث آزاد زبان فرانسه
دوره بحث آزاد زبان فرانسه
اکتبر 16, 2019

دوره آموزش مجازی زبان فرانسه

دوره مجازی زباان فرانسه

امروزه و با توجه دغدغه های زندگی صنعتی، ترافیک، گسترده تر شدن شهرها و به طبع آن افزایش طول مسیرها و کمبود منابع آموزش در شهرها و روستاهای کمتر برخوردار، آموزش مجازی به ویژه آموزش آنلاین زبان فرانسه در میان گزینه های پیش روی زبان آموزان قرار دارد.

نکته مهم در برگزاری دوره های آنلاین زبان فرانسه، مدیریت کلاس همانند دوره های حضوری و همچنین نظارت مستمر استاد بر روی زبان آموز است.

انستیتو میلاد مفتخر است اعلام دارد که دوره های مجازی خصوصی و گروهی زبان فرانسه را در سطوح مختلف و با استفاده از اساتید مجرب برگزار می نماید.

دوره های مجازی و آموزش آنلاین زبان فرانسه میلاد از طریق تماس تصویری و یا صوتی (به انتخاب زبان آموز) و توسط اساتید با تجربه و متخصص برگزار می گردد.

دوره های مجازی زبان فرانسوی در انستیتو میلاد طبق استانداردهای بین المللی و در سطوح A1 تا B2 موجود بوده و دقیقا مانند دوره های حضوری ما، کاملا به زبان فرانسه برگزار شده که تاثیر بسزایی در رشد قابلیت های درک شفاهی و مکالمه دارد.

امروز با افتخار اعلام می داریم، زبان آموزانی از سراسر ایران پهناورمان و همچنین کشورهای مانند عراق، ترکیه، سوئیس، فرانسه، بلژیک، کانادا و ایالات متحده آمریکا، از دوره های آنلاین زبان فرانسه انستیتو میلاد بهره می گیرند.

برای اطلاعات بیشتر و ارتباط با کارشناسان انستیتو میلاد، با شماره های 09013239008 و 02188877742 تماس حاصل نمایید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *