سطح a2 زبان فرانسه
دوره زبان فرانسه سطح A2 – سطح متوسط زبان فرانسه
مهر ۲۴, ۱۳۹۸
سطح b2 زبان فرانسه
سطح B2 زبان فرانسه – سطح پیشرفته یا مستقل زبان فرانسه
مهر ۲۴, ۱۳۹۸

دوره زبان فرانسه سطح B1 ، سطح آستانه

دوره‌های سطح B1 در انستیتو میلاد

دوره‌های سطح B1 زبان فرانسه در آموزشگاه میلاد لاد به صورت حضوری و آنلاین و به شکل گروهی یا خصوصی برگزار می‌گردد. برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص دوره‌های آموزش مجازی زبان فرانسه در انستیتو میلاد کلیک نمایید

دوره‌های حضوری سطح B1 به صورت خصوصی و گروهی برگزار می‌گردد که در زیر اطلاعات مربوط به هر دوره می‌آید:

دوره‌های خصوصی هر جلسه یک ساعت و نیم بوده و ثبت نام در بازه‌ هر ۸ جلسه یکبار صورت می‌گیرد. تعیین مدت زمان و تعداد جلسات دقیق برای اتمام سطح B1 در زبان فرانسه کاری علمی و دقیق نیست اما بنا بر تجربه بین ۷۰ تا ۱۰۰ جلسه خصوصی نیاز خواهید داشت. باید توجه داشت که این تعداد جلسات با توجه به تلاش زبان‌آموز در خارج ساعت کلاس، می‌تواند بسیار کمتر یا بیشتر باشد

دوره‌ گروهی سطح B1 زبان فرانسه در انستیتو میلاد به صورت میانگین ۶ یا ۷ ترم به طول می‌انجامد که هر ترم شامل ۹ جلسه ۲ ساعته و مجموعا ۱۸ ساعت می‌باشد. هر ترم در زمان تقریبی ۴ هفته و نیم برگزار می‌گردد. بنابراین سطح B1 در دوره‌های گروهی معمولی و نه فشرده، حدودا در ۸ ماه به اتمام می‌رسد. 

متدهای آموزشی دوره‌های انستیتو میلاد 

ما با استفاده از جمعی از کتاب ها و منابع صوتی و تصویری و متنی شما را در آموزش زبان فرانسه یاری می نماییم. کتاب های اصلی مورد استفاده در دوره های ما، Alter égo plus و Grammaire en dialogue که از موثرترین کتاب های آموزشی زبان فرانسه بوده، می باشند. البته به مرور زمان سایر کتاب های کمکی نیز اضافه خواهند شد. منابع صوتی، تصویری و متنی که خودمان گردآوری کرده ایم نیز به مرور زمان، در اختیار زبان آموزان قرار می گیرد.

البته فقط در دوره‌های خصوصی و در صورت درخواست زبان‌آموز و صلاحدید مدیر آموزش، امکان تدریس کتاب‌های مورد درخواست زبان‌آموز فراهم است.

لازم به ذکر است که در حال حاضر دوره‌های فشرده نیر در آموزشگاه برگزار می‌گردد و برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره‌های موسسه تماس حاصل نمایید.

در ادامه مهارت‌های کسب شده پس از اتمام سطح B1 زبان فرانسه می‌آید.

سطح B1 زبان فرانسوی – سطح آستانه

• مدت زمان تقریبی سطح زبان B1 فرانسه: در چهارچوب اروپایی مشترک مرجع برای زبان ها، برای دسترسی به سطح B1، مستقلا ۲۰۰ ساعت و با احتساب ۲۰۰ ساعت آموزش سطح A1 و A2، مجموعا ۴۰۰ ساعت آموزش پیش بینی شده است.

• درک شفاهی در دوره سطح آستانه زبان فرانسه: اگر سطح زبانی واضح و استانداردی در خصوی مسائل مربوط به کار، دانشگاه و تفریحات استفاده شود، من می توانم این مطالب را متوجه شوم. من همچنین می توانم اکثر مطالب برنامه های رادیویی و تلویزیونی در مورد اخبار روزانه و یا مطالبی مورد علاقه ام را متوجه شوم البته اگر به صورت آرام و واضح صحبت شود.

• درک مطلب در این دوره آموزشی زبان فرانسه: من می توانم متون نگارش شده به زبان محاوره و همچنین اتفاقات، ابراز احساسات و احوالپرسی در نامه های شخصی را متوجه شوم.

• صحبت کردن (مشارکت در بحث): من توانایی مواجهه با اکثر موقعیت هایی که در سفر با آن ها روبرو هستیم را دارم. من همچنین می توانم بدون آمادگی قبلی در مکالمات مرتبط با مسائل جاری، علایق شخصی، اتفاقات روزمره (مانند خانواده، تفریحات، کار، سفر و اخبار) ایفای نقش نمایم.

• صحبت کردن (بیان نظرات به صورت پیوسته): من توانایی بیان اصطلاحات ساده به منظور صحبت کردن در مورد در خصوص اتفاقات، آرزو و امید ها و اهدافم را دارم . من همچنین می توانم به صورت خلاصه توجیهات و توضیحاتم در خصوص عقاید و برنامه هایم بیان کنم. من می توانم داستانی یا خلاصه ای از فیلمی را به همراه نظرم در آن خصوص بیان نمایم.

• نگارش در سطح b1 آستانه زبان فرانسه: من می توانم متنی ساده و منسجم در خصوص مسائل جاری یا علاقه مندی هایم نگارش نمیام. من همچنین توانایی نوشتن نامه های شخصی در خصوص تجارب و علایم را دارم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.