سطح a2 زبان فرانسه
دوره زبان فرانسه سطح A2 – سطح متوسط زبان فرانسه
مهر ۲۴, ۱۳۹۸
سطح b2 زبان فرانسه
سطح B2 زبان فرانسه – سطح پیشرفته یا مستقل زبان فرانسه
مهر ۲۴, ۱۳۹۸

دوره زبان فرانسه سطح B1 ، سطح آستانه

سطح b1 زبان فرانسه

سطح B1 زبان فرانسوی – سطح آستانه

• مدت زمان تقریبی سطح زبان B1 فرانسه: در چهارچوب اروپایی مشترک مرجع برای زبان ها، برای دسترسی به سطح B1، مستقلا ۲۰۰ ساعت و با احتساب ۲۰۰ ساعت آموزش سطح A1 و A2، مجموعا ۴۰۰ ساعت آموزش پیش بینی شده است.

• درک شفاهی در دوره سطح آستانه زبان فرانسه: اگر سطح زبانی واضح و استانداردی در خصوی مسائل مربوط به کار، دانشگاه و تفریحات استفاده شود، من می توانم این مطالب را متوجه شوم. من همچنین می توانم اکثر مطالب برنامه های رادیویی و تلویزیونی در مورد اخبار روزانه و یا مطالبی مورد علاقه ام را متوجه شوم البته اگر به صورت آرام و واضح صحبت شود.

• درک مطلب در این دوره آموزشی زبان فرانسه: من می توانم متون نگارش شده به زبان محاوره و همچنین اتفاقات، ابراز احساسات و احوالپرسی در نامه های شخصی را متوجه شوم.

• صحبت کردن (مشارکت در بحث): من توانایی مواجهه با اکثر موقعیت هایی که در سفر با آن ها روبرو هستیم را دارم. من همچنین می توانم بدون آمادگی قبلی در مکالمات مرتبط با مسائل جاری، علایق شخصی، اتفاقات روزمره (مانند خانواده، تفریحات، کار، سفر و اخبار) ایفای نقش نمایم.

• صحبت کردن (بیان نظرات به صورت پیوسته): من توانایی بیان اصطلاحات ساده به منظور صحبت کردن در مورد در خصوص اتفاقات، آرزو و امید ها و اهدافم را دارم . من همچنین می توانم به صورت خلاصه توجیهات و توضیحاتم در خصوص عقاید و برنامه هایم بیان کنم. من می توانم داستانی یا خلاصه ای از فیلمی را به همراه نظرم در آن خصوص بیان نمایم.

• نگارش در سطح b1 آستانه زبان فرانسه: من می توانم متنی ساده و منسجم در خصوص مسائل جاری یا علاقه مندی هایم نگارش نمیام. من همچنین توانایی نوشتن نامه های شخصی در خصوص تجارب و علایم را دارم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *