دوره بحث آزاد زبان فرانسه
دوره بحث آزاد زبان فرانسه
اکتبر 16, 2019
سطح a2 زبان فرانسه
دوره زبان فرانسه سطح A2 – سطح متوسط زبان فرانسه
اکتبر 16, 2019

دوره زبان فرانسه سطح A1 – سطح مقدماتی و شناخت زبان فرانسه

سطح a1 زبان فرانسه

سطح A1 زبان فرانسه ، سطح مقدماتی و شناخت زبان فرانسه

• مدت زمان تقریبی دوره مقدماتی زبان فرانسه: در چهارچوب اروپایی مشترک مرجع برای زبان ها، برای دسترسی به سطح A1، 100 ساعت آموزش پیش بینی شده است. در دوره سطح A1 زبان فرانسه یا همان سطح مقدماتی زبان فرانسه که در انستیتو زبان میلاد برگزار میشود نیز همین میزان ساعت در نظر گرفته شده است.

• درک شفاهی در دوره سطح A1 زبان فرانسه: اگر افراد آرام و واضح صحبت کنند، من می توانم عبارت های روزمره و کاربردی، در مورد خود، خانواده و همچنین محیط پیرامونم را درک نمایم.

• درک مطلب: من می توانم اسامی روزمره، واژه ها و همچنین عبارت های بسیار ساده را درک نمایم. به عنوان مثال: آگهی ها، اطلاعیه ها و کاتالوگ ها

• صحبت کردن (مشارکت در بحث): به شرطی که مخاطب آماده تکرار یا بیان جملات با سرعت بسیار پایینی باشد، من می توانم با او ارتباط بر قرار نمایم. من می توانم سوالاتی ساده در خصوص مسائل روزمره و همچنین نیازهایی که در لحظه دارم را پرسیده و به موارد مشابه پاسخ دهم.

• صحبت کردن به زبان فرانسه در دوره مقدماتی (بیان نظرات به صورت پیوسته): من می توانم با استفاده از اصطلاحات و جملات ساده، در خصوص محل زندگی و افرادی که می شناسم، صحبت نمایم.

• نگارش : من می توانم کارت پستالی ساده و با متنی کوتاه نگارش کنم. من همچنین می توانم پرسشنامه های شخصی به زبان فرانسوی مانند فرم هتل که شامل اطلاعاتی مانند نام، نام خانوادگی، ملیت و آدرس می شود را تکمیل نمایم.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *