سطح b1 زبان فرانسه
دوره زبان فرانسه سطح B1 ، سطح آستانه
مهر ۲۴, ۱۳۹۸
سومین شماره از نشریه اینترنتی سلام فرانسه منتشر گردید
مهر ۲۴, ۱۳۹۸

سطح B2 زبان فرانسه – سطح پیشرفته یا مستقل زبان فرانسه

سطح b2 زبان فرانسه

سطح B2 – سطح پیشرفته یا مستقل

• مدت زمان تقریبی سطح b2 زبان فرانسه: در چهارچوب اروپایی مشترک مرجع برای زبان ها، برای دسترسی به سطح B2، مستقلا ۳۰۰ ساعت و با احتساب ۴۰۰ ساعت آموزش سطح A1 و A2 و B1، مجموعا ۷۰۰ ساعت آموزش پیش بینی شده است.

• درک شفاهی در دوره پیشرفته زبان فرانسه: اگر موضوع برایم آشنا باشد، من می توانم کنفرانس ها، سخنرانی های تقریبا طولانی و همچنین استدلال های پیچیده را متوجه شوم. من اکثر قریب به اتفاق برنامه های تلویزیونی در خصوص اخبار و موضوعات روز و همچنین اغلب فیلم هایی که در آنها به زبان استاتدارد صحبت می شود را متوجه می شوم.

• درک مطلب: من می توانم متون و گزارش های نگارش شده در خصوص موضوعات معاصری که در آنها نگارنده به نقطه نظرات و نگرش های خاصش اشاره نموده را متوجه شوم. من همچنین متون معاصر ادبی را متوجه می شوم.

• صحبت کردن (مشارکت در بحث): من می توانم به راحتی و بدون آمادگی قبلی با مخاطب بومی ارتباط برقرار کرده و به صورتی موثر در مکالمات مربوط به موقعیت های روزمره شرکت نمایم. من همچنین توانایی ارائه و دفاع از عقایدم را دارم.

• صحبت کردن در سطح b2 زبان فرانسه (بیان نظرات به صورت پیوسته): من توانایی صحبت در خصوص مسائل مورد علاقه ام و به صورت بسیار واضح و با بیان جزییات را دارم. من همچنین می توانم نظرم را در خصوص موضوعات روز بیان کرده و نقاط منفی و مثبت حالات مختلف موضوعات را به بحث بنشینم.

• نگارش : من می توانم متون واضح و با درج جزییات را در خصوص موضوعات مورد علاقه ام بنویسم. من همچنین می توانم انشاء یا گزارش هایی که حاوی دلایل موافقت یا مخالفتم با عقیده ای خاص است را نگارش نمایم. من توانایی برجسته کردن معانی که به اتفاقات و تجربیات نسب می دهم را دارم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *