سطح b1 زبان فرانسه
دوره زبان فرانسه سطح B1 ، سطح آستانه
مهر ۲۴, ۱۳۹۸
سومین شماره از نشریه اینترنتی سلام فرانسه منتشر گردید
مهر ۲۴, ۱۳۹۸

سطح B2 زبان فرانسه – سطح پیشرفته یا مستقل زبان فرانسه

دوره‌های سطح B2 در انستیتو میلاد

دوره‌های سطح B2 زبان فرانسه در آموزشگاه میلاد لاد به صورت حضوری و آنلاین و به شکل گروهی یا خصوصی برگزار می‌گردد. برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص دوره‌های آموزش مجازی زبان فرانسه در انستیتو میلاد کلیک نمایید

دوره‌های حضوری سطح B2 به صورت خصوصی و گروهی برگزار می‌گردد که در زیر اطلاعات مربوط به هر دوره می‌آید:

دوره‌های خصوصی هر جلسه یک ساعت و نیم بوده و ثبت نام در بازه‌ هر ۸ جلسه یکبار صورت می‌گیرد. تعیین مدت زمان و تعداد جلسات دقیق برای اتمام سطح B2 در زبان فرانسه کاری علمی و دقیق نیست اما بنا بر تجربه بین ۷۰ تا ۱۰۰ جلسه خصوصی نیاز خواهید داشت. باید توجه داشت که این تعداد جلسات با توجه به تلاش زبان‌آموز در خارج ساعت کلاس، می‌تواند بسیار کمتر یا بیشتر باشد

دوره‌ گروهی سطح B2 زبان فرانسه در انستیتو میلاد به صورت میانگین ۸ تا ۱۰ ترم به طول می‌انجامد که هر ترم شامل ۹ جلسه ۲ ساعته و مجموعا ۱۸ ساعت می‌باشد. هر ترم در زمان تقریبی ۴ هفته و نیم برگزار می‌گردد. بنابراین سطح B2 در دوره‌های گروهی معمولی و نه فشرده، حدودا در ۱۰ ماه به اتمام می‌رسد. 

متدهای آموزشی دوره‌های انستیتو میلاد 

ما با استفاده از جمعی از کتاب ها و منابع صوتی و تصویری و متنی شما را در آموزش زبان فرانسه یاری می نماییم. کتاب های اصلی مورد استفاده در دوره های ما، Alter égo plus و Grammaire en dialogue که از موثرترین کتاب های آموزشی زبان فرانسه بوده، می باشند. البته به مرور زمان سایر کتاب های کمکی نیز اضافه خواهند شد. منابع صوتی، تصویری و متنی که خودمان گردآوری کرده ایم نیز به مرور زمان، در اختیار زبان آموزان قرار می گیرد.

البته فقط در دوره‌های خصوصی و در صورت درخواست زبان‌آموز و صلاحدید مدیر آموزش، امکان تدریس کتاب‌های مورد درخواست زبان‌آموز فراهم است.

لازم به ذکر است که در حال حاضر دوره‌های فشرده نیر در آموزشگاه برگزار می‌گردد و برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره‌های موسسه تماس حاصل نمایید.

در ادامه مهارت‌های کسب شده پس از اتمام سطح B2 زبان فرانسه می‌آید.

سطح B2 – سطح پیشرفته یا مستقل

• مدت زمان تقریبی سطح b2 زبان فرانسه: در چهارچوب اروپایی مشترک مرجع برای زبان ها، برای دسترسی به سطح B2، مستقلا ۳۰۰ ساعت و با احتساب ۴۰۰ ساعت آموزش سطح A1 و A2 و B1، مجموعا ۷۰۰ ساعت آموزش پیش بینی شده است.

• درک شفاهی در دوره پیشرفته زبان فرانسه: اگر موضوع برایم آشنا باشد، من می توانم کنفرانس ها، سخنرانی های تقریبا طولانی و همچنین استدلال های پیچیده را متوجه شوم. من اکثر قریب به اتفاق برنامه های تلویزیونی در خصوص اخبار و موضوعات روز و همچنین اغلب فیلم هایی که در آنها به زبان استاتدارد صحبت می شود را متوجه می شوم.

• درک مطلب: من می توانم متون و گزارش های نگارش شده در خصوص موضوعات معاصری که در آنها نگارنده به نقطه نظرات و نگرش های خاصش اشاره نموده را متوجه شوم. من همچنین متون معاصر ادبی را متوجه می شوم.

• صحبت کردن (مشارکت در بحث): من می توانم به راحتی و بدون آمادگی قبلی با مخاطب بومی ارتباط برقرار کرده و به صورتی موثر در مکالمات مربوط به موقعیت های روزمره شرکت نمایم. من همچنین توانایی ارائه و دفاع از عقایدم را دارم.

• صحبت کردن در سطح b2 زبان فرانسه (بیان نظرات به صورت پیوسته): من توانایی صحبت در خصوص مسائل مورد علاقه ام و به صورت بسیار واضح و با بیان جزییات را دارم. من همچنین می توانم نظرم را در خصوص موضوعات روز بیان کرده و نقاط منفی و مثبت حالات مختلف موضوعات را به بحث بنشینم.

• نگارش : من می توانم متون واضح و با درج جزییات را در خصوص موضوعات مورد علاقه ام بنویسم. من همچنین می توانم انشاء یا گزارش هایی که حاوی دلایل موافقت یا مخالفتم با عقیده ای خاص است را نگارش نمایم. من توانایی برجسته کردن معانی که به اتفاقات و تجربیات نسب می دهم را دارم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.