صرف فعل trahir
شهریور ۲۴, ۱۴۰۰
نقل قول- مشکل دنیا
شهریور ۲۴, ۱۴۰۰

۵ اپلیکشین فلش کارت برای یادگیری زبان فرنسه

فلش کارت های آموزش زبان فرانسه را به خاطر دارید؟ همه ما آنها را می شناسیم! و همه ما از آنها استفاده کردیم! ممکن است فکر کنید آنها قدیمی هستند ، اما هنوز هم در یادگیری زبان فرانسه نقش دارند. و نه کسل کننده هستند و نه تاریخ دار. فلش کارت های امروزی، جدید و بهبود یافته اند – قطعاً یادگارهای مادربزرگ شما نیستند.
نکته شگفت انگیز در مورد فلش کارت های امروزی این است که آنها به کمک برخی از برنامه های جالب از طریق تلفن شما قابل دسترسی هستند! فلش کارت های آموزش زبان فرانسه بسیار سودمند هستند.

۱. FluentU (iOS / Android)

اپلیکیشن language-flashcards-app ، فلش کارت FluentU گزینه های زیادی را برای یادگیری زبان فرانسه به ارمغان می آورد.
کلیپ های تصویری که قلب برنامه زبان هستند، واژگان فلش کارت های FluentU را ارائه می دهند.
FluentU ویدئوهای دنیای واقعی، مانند موزیک ویدئوها (به زبان انگلیسی music vidéos,)، تریلرهای فیلم (movie trailers)، اخبار و گفتگوهای الهام بخش را به درسهای شخصی یادگیری زبان فرانسه تبدیل می کند.
واژگان در مجموعه هایی جمع آوری شده اند که از محتوای ویدیو تولید می شوند. محتوا متناسب با نیازهای فردی تنظیم شده است. برای انجام این کار، شما به سادگی بر روی یک فیلم کلیک کنید ، به برگه واژگان (به زبان انگلیسی vocabulary) بروید و کلماتی را که می خواهید اضافه کنید انتخاب کنید – به همین سادگی!
برای لحظاتی که به اینترنت دسترسی ندارید، کافی است که فلش کارت ها را از قبل بارگیری کنید تا یادگیری آفلاین زبان فرانسه را ادامه دهید.


۲. Lingvist ( iOS / Android)

استفاده از اپلیکشن آموزش زبان فرانسه Lingvist یک روش ساده برای افزایش واژگان فرانسوی می باشد. ویژگی های نحوه کار واضح هستند تا کاربران بتوانند به راحتی در تمام مناطق برنامه حرکت کنند.
فلش کارت ها دارای جملات نمونه هستند تا زبان آموزان بتوانند کلمات و عبارات فرانسوی مورد استفاده در زمینه را مشاهده کنند. همچنین ، تلفظ های صوتی وجود دارد که به زبان آموزان کمک می کند تا به طور موثر تمرین مکالمه داشته باشند.

۳. Drops (iOS / Android )

اپلیکشن Drops با تصاویر سرگرم کننده یادگیری زبان زبان فرانسه را سهولت بخشیده.این برنامه چندین زبان را پوشش می دهد. از ویژگی های خوب این برنامه بصری بودن آن می باشد. کلمات و عبارات به تصویر کشیده شده اند بنابراین هیچ گاه در مورد معنای کلمه واژگان گیج نخواهید شد.

۴. Quizlet (iOS / Android)

این برنامه گزینه های زیادی را در اختیار زبان آموزان زبان فرانسه قرار می دهد. شما می توانید از میان فلش کارت هایی که در سایت موجود است انتخاب کنید یا مجموعه های خود را ایجاد کنید. در هر صورت ، فلش کارت ها همیشه در دسترس هستند. استفاده از فلش کارت های Quizlet سرگرم کننده است. آنها با واضح کردن پیشرفت زبان آموزان، یادگیری واژگان را به یک بازی تبدیل می کنند.
گزینه های زیادی برای کار با فلش کارت های زبان Quizlet وجود دارد. ویژگی های صوتی تلفظ صحیح کلمات و عبارات را فراهم می کند. عملکردهای بازی به زبان آموزان اجازه می دهد مهارت های حفظ را آزمایش کنند.
کارت های فلش را می توان با سایر زبان آموزان به اشتراک گذاشت. از آنجا که این مورد با کلمات بارگذاری شده توسط زبان آموزان جداگانه نیز کار می کند ، امکان یادگیری اصطلاحات ، عبارات منطقه ای و حتی عبارات منحصر به فرد عالی است!

۵. Reji (IOS)

language-flashcards-appReji یک برنامه ایجاد واژگان است که مطالب را برای ۴۸ زبان ارائه می دهد. در واقع از کلمات منابع دیگر، مانند: فیلم، مقاله، کتاب یا کلاس زبان برای استفاده از فلش کارت استفاده می کند.
این برنامه دارای ویژگی های اضافی فوق العاده ای است به عنوان مثال، حالت یادگیری (به زبان انگلیسیlearn mode) وجود دارد که تلفظ و تمرین املایی و سایر گزینه های یادگیری را ارائه می دهد. Reji همچنین نیاز به یک برنامه ترجمه را حذف می کند. به راحتی کلمات ناآشنا را برای مشاهده تعاریف و تصاویر جستجو کنید!

تهیه و تنظیم : هانیه خسروان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *