3 دانشگاه برتر آلمان
آگوست 29, 2020
برترین طراحان مد فرانسه
سپتامبر 2, 2020

5 مزایای شگفت انگیز یادگیری زبان دوم

چرا باید یک زبان دوم یاد بگیرید؟

دلایل زیادی برای یادگیری زبان دوم مانند: زبان انگلیسی، زبان فرانسه، زبان آلمانی و زبان اسپانیایی وجود دارد. یادگیری زبان دوم بسیار سرگرم کننده است و به شما این امکان را می دهد، با افراد دیگر کشورها ارتباط برقرار کنید، همچنین اگر می خواهید به کشورهای فرانسه زبان، کشورهای آلمانی زبان یا حتی به آمریکای جنوبی سفر کنید دانستن زبان دوم بسیار کاربردی می باشد. در این مقاله دیگر مزایای شگفت انگیز یادگیری زبان دوم که بیشتر مردم از آن بی خبر هستند را می گوییم.

1. شما مجبور می شوید عمیق تر فکر کنید.

یادگیری زبان دوم به ویژه زبان فرانسه و زبان آلمانی شما را وادار می کند که به روش های جدید فکر کنید. شما مجبور به مقابله با قوانین دستور زبان، معنی کلمات و بسیاری از چالش های جدید هستید. این تفکر پایدار توانایی شما را در بیان مفاهیم به روش های جدید و حل مشکلات از زوایای جدید را ایجاد می کند. یادگیری یک زبان فرانسه زبان آلمانی به شما می آموزد که به روشهایی که هرگز به طور سنتی انجام نداده اید فکر کنید.

2: توانایی شما برای انجام چند کار در یک زمان افزایش پیدا می کند.

همچنین با یادگیری زبان دوم مانند: زبان فرانسوی یا زبان آلمانی، یادگیری زبان سوم مثل زبان اسپانیایی بسیار آسانتر می باشد.

3: مغز شما در مقابل آلزایمر مقاوم تر می شود.

باور کنید یا نه، یادگیری یک زبان دوم (مانند: زبان فرانسوی، زبان آلمانی یا زبان اسپانیایی) می تواند به طور قابل توجهی شروع بیماریهای مغزی مانند آلزایمر و زوال عقل را به تاخیر اندازد.

4: حافظه به طور قابل توجهی بهبود می یابد

حافظه از بسیاری جهات مانند عضله است. با کار کردن تقویت می شود. یادگیری زبان دوم (مانند: زبان فرانسه، زبان ترکی، یا زبان آلمانی) شما را وادار می کند که درباره چیزها، سخت فکر کنید و اطلاعات را در حافظه کوتاه مدت و بلند مدت خود ذخیره کنید. طبق گزارشی که در مجله روانشناسی تجربی گفته شده، کودکانی که همزمان به زبان انگلیسی، زبان فرانسه و زبان آلمانی صحبت میکنند حافظه و عملکرد بهتری در انجام کارها دارند.

5: افزایش خلاقیت

پنهانی نیست که تلاش برای صحبت کردن به زبان فرانسوی یا زبان آلمانی شما را مجبور می کند تا زبان دوم را به شیوه های خلاقانه بکار ببرید. یادگیری زبان دوم مانند زبان فرانسه مغز شما را تحریک کرده و ظرفیت خلاقیت شما را تقویت می کند. این موضوع روی روابط اجتماعی شما نیز تاثیر مثبتی خواهد گذاشت و همانطور که برخی تصور می کنند، خلاق بودن حتی می تواند شما را خوشحال کند.

تهیه و تنظیم : هانیه خسروان

برای اطلاع از دوره های حضوری و آنلاین آموزش زبان فرانسه و زبان آلمانی و همچنین دوره های آموزش زبان فرانسه کودکان با شماره های 88877742 و 09013239008 تماس حاصل فرمایید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *