دوره بحث آزاد زبان فرانسه
دوره بحث آزاد زبان فرانسه
مهر ۲۴, ۱۳۹۸
سطح b1 زبان فرانسه
دوره زبان فرانسه سطح B1 ، سطح آستانه
مهر ۲۴, ۱۳۹۸

دوره زبان فرانسه سطح A2 – سطح متوسط زبان فرانسه

سطح a2 زبان فرانسه

سطح A2 فرانسه – سطح متوسط زبان فرانسه

• مدت زمان تقریبی دوره متوسط آموزش زبان فرانسه: در چهارچوب اروپایی مشترک مرجع برای زبان ها، برای دسترسی به سطح A2، مستقلا ۱۰۰ ساعت و با احتساب ۱۰۰ ساعت آموزش سطح A1، مجموعا ۲۰۰ ساعت آموزش پیش بینی شده است.

• درک شفاهی در دوره سطح A2 زبان فرانسه: من می توانم اصطلاحات و لغات بسیار رایج در مورد مطالبی که از نزدیک با آنها در ارتباط هستم، مانند، خودم، خانواده ام، محیط پیرامونم و هچنین خرید هایم را متوجه شوم. من همچنین می توانم موارد ضروری را از آگهی ها و پیام های ساده و واضح استخراج نمایم.

• درک مطلب در این دوره: من می توانم متون کوتاه و بسیار ساده و همچنین نامه های شخصی را را متوجه شوم. من می توانم اطلاعات مشخصی را از آگهی ها، دفترچه های راهنما، فهرست ها و همچنین برنامه های زمان بندی استخراج نمایم.

• صحبت کردن در سطح متوسط آموزش زبان فرانسه (مشارکت در بحث):

 به شرطی که مخاطب آماده تکرار یا بیان جملات با سرعت بسیار پایینی باشد، من می توانم با او ارتباط بر قرار نمایم. من می توانم سوالاتی ساده در خصوص مسائل روزمره و همچنین نیازهایی که در لحظه دارم را پرسیده و به موارد مشابه پاسخ دهم.
 من می توانم در خصوص تبادل اطلاعات ساده و مستقیم و همچنین فعالیت های روزمره به صحبت بنشینم. حتی اگر تمامی موارد مورد بحث در مکالمه را متوجه نشوم، می توانم تبادل اطلاعاتی ساده و خلاصه انجام دهم.

• صحبت کردن (بیان نظرات به صورت پیوسته): من می توانم با استفاده از مجموعه ای از اصطلاحات و جملات، خانواده ام، سایر افراد، شرایط زندگی ام، تحصیلات و همچنین فعالیت های حرفه ای جاری ام به زبان ساده بیان نمایم.

• نگارش: من می توانم نکات و پیام های ساده و کوتاه را بنویسم. من همچنین می توانم نامه های ساده مانند تشکر را نگارش کنم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *