تحصیل در سوئیس ( Suisse )
ژانویه 11, 2020
شگفتی های سوئیس
ژانویه 11, 2020

مـعـرفـی کـشـور هـای فـرانـسـه زبـان

در دنیای امروز ، صحبت کردن با یک زبان خارجی کافی نیست. شما با یادگیری زبان فرانسه، شانس خود را در بازار کار در کشور خود و کشورهای فرانسه زبان افزایش می دهید. یادگیری زبان فرانسه به معنای به دست آوردن ثروت اضافی و موفقیت در زندگی شخصی و حرفه ای است.

امروزه محدودیتی برای یادگیری زبان فرانسه وجود ندارد. شما حتی میتوانید در دوره های آموزش آنلاین زبان فرانسه شرکت کنید. صحبت کردن به زبان فرانسه یک مزیت برای مهاجرت (مهاجرت تحصیلی، مهاجرت شغلی، مهاجرت از طریق سرمایه گذاری و غیره) به کشورهای فرانسه زبان مانند فرانسه، کانادا، سوئیس و غیره میباشد.

کشورهای فرانسه زبان گروهی از کشورها نیست که در سراسر فرانسه جمع شده باشد. زبان فرانسه ، زبان رسمی 29 کشور در 5 قاره می باشد. زبانی که حدودا 170 میلیون نفر در جهان صحبت میکنند. (3% از جمعیت جهان)


کشورهای فرانسه زبان به سه دسته کلی تقسیم میشود :

1. کشورهایی که زبان فرانسه در آنجا هم زبان رسمی و هم زبان مادری است. ( فرانسه، بلژیک، سوئیس، موناکو و کانادا)

2. کشورهایی که زبان فرانسه در آنجا زبان رسمی می باشد اما زبان مادری نیست. (24 کشور جهان: کشورهای آفریقایی به استثنای آفریقای شمالی و موریتانی، هائیتی ، لوکزامبورگ ، وناتو)

3. کشورهایی که زبان فرانسه در آنجا اولین زبان اجباری خارجی است و در زندگی روزمره (در سیاست، تجارت، رسانه های آنلاین، سیستم آموزشی و غیره) استفاده میشود. (الجزایر، مراکش، موریتانی و تونس)

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *