گرامر : نقل قول غیر مستقیم در زبان فرانسه
آبان ۲۲, ۱۴۰۰
لغات : حیوانات در زبان فرانسه – قسمت دوم
آبان ۲۲, ۱۴۰۰

تور پاریس

صدها سال است که گردشگران به پاریس می آیند تا از بناهای تاریخی شهر (به زبان فرانسه les monuments historiques de la ville,)، غذاهای لذیذ (به زبان فرانسه cuisine gastronomique,)، گنجینه های فرهنگی (به زبان فرانسهtrésors culturels,) و بوتیک های لوکس (به زبان فرانسهboutiques de luxe.) لذت ببرند. آنها عکس می گیرند ، از موزه ها دیدن می کنند ، به رود سن می روند و در خیابان های پرپیچ و خم قدم می زنند. اما نگاه کردن تجربه نیست و دیدن درک نیست.

تاریخ غنی پاریس همیشه جذاب است. هدف تورهای پاریس تجربیات بین فرهنگی است و درک بهتری از پاریس واقعی به شما می دهد، نه فقط شهر کامل با کارت پستال که در بروشورهای دفتر گردشگری براق دیده می شود، و نه تصورات سیاسی از فرانسه که اغلب در مطبوعات به تصویر کشیده می شود.

آیا قصد سفر به پاریس را دارید و نمی دانید از کجا شروع کنید؟ غرق در توصیه ها، ده لیست برتر و توصیه های متناقض هستید؟ آیا نگران هدر دادن پول هستید؟ آیا از برنامه های یکسان برای همه سفرهای موجود در هر کتاب راهنما و سایت سفر ناراضی هستید؟ با توجه به چیزهای زیادی که می توانید در پاریس ببینید و انجام دهید ، ممکن است در برنامه ریزی سفر خود به کمی کمک اضافی نیاز داشته باشید.

تورهای خصوصی در پاریس

یک تور خصوصی به این معنی است که راهنمای شما فقط با شما هست. این  تورها تعاملی هستند، بیشتر شبیه بحث هستند تا سخنرانی. شما توجه کامل راهنمای خود را جلب و می توانید تا آنجا که می خواهید سوالات احمقانه بپرسید. راهنمای شما به همان اندازه که می خواهید، در مقابل برج ایفل از شما عکس می گیرد. و لازم نیست “محل ملاقات” را پیدا کنید زیرا راهنمای شما درست در هتلی که اقامت دارید شما را ملاقات می کند.

برنامه سفر در تور خصوصی بر اساس علایق، بودجه و سطح انرژی شما طراحی شده است. تورهای سفارشی انعطاف پذیر و آسان هستند. هر لحظه می توانید تصمیم بگیرید که در یک کافه توقف کنید، به بوتیک بروید و غیره.

لیدرهای تورهای خصوصی

راهنماهای تورهای خصوصی در فرانسه، لیدرهای معمولی تور نیستند. بلکه، نویسندگان سفر، هنرمندان و روزنامه نگاران متخصص در پاریس هستند. این لیدرها می توانند حکایات تاریخی جذابی را که با داستان “بازی تاج و تخت” رقابت می کنند بازگوکنند.

راهنماهای تورهای خصوصی به شما کمک می کنند تا از پاریس بهترین استفاده را ببرید. هزینه تورهای خصوصی نسبت به تورهای دیگر در پاریس ارزان تر است. ۲۰ درصد از کل هزینه های تور به مالیات بر ارزش افزوده فرانسه پرداخت می شود. در حین برگزاری تور با شما مانند یک مهمان رفتار می شود نه یک مشتری. در ابتدای تور در هتل یا آپارتمان شما، ملاقات صورت می گیرد. بسیار وقت شناس هستند. هرگز روی “سوالات احمقانه” چشم نمی بندند و کلیه سوالات شما را با برخورد خوب جواب می دهند.

جلسات برنامه ریزی سفارشی سفر

جلسات برنامه ریزی سفر پاریس، از طریق تلفن یا اسکایپ راهی ایده آل برای مرتب کردن سردرگمی است و همه ی انتظارات در یک تعطیلات ایده آل در پاریس را به صورت روزانه تنظیم می کند که مناسب با  نیازها، علایق و بودجه شما تنظیم می شود.

هزینه تورهای خصوصی در پاریس بستگی به نوع تور، مدت زمان، تعداد افراد (بیش از ۵ نفر)، نحوه گردش ما در پاریس و در دسترس بودن راهنمای شما دارد. با این وجود، اکثر تورهای سفارشی بین ۲۰۰ یورو (جهت ۲ ساعته) و ۱۵۰۰ یورو (تور تمام روزه با راننده)  می باشد.

تهیه و تنظیم : هانیه خسروان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *