مزایای تماشای انیمیشن برای یادگیری زبان فرانسه
می 15, 2020
املاک و مستغلات در فرانسه
می 18, 2020

6 اپلیکشن برتر آموزش زبان فرانسه

آیا دوست داری قبل از سفر به فرانسه، زبان فرانسوی را یاد بگیرید؟ در فرانسه کمتر کسی هست که بتواند به خوبی به زبان انگلیسی صحبت کند، بنابراین برای برقراری ارتباط با فرانسویان بایستی که به این زبان آشنا شوید.

یادگیری زبان فرانسه همیشه برای همه یک فرایند سخت بوده است. اما امروزه راه های متنوعی برای افراد مختلف با هر سطح هوشی، وجود دارد. روشهایی مانند : دوره های حضوری آموزش زبان فرانسه، دوره های آنلاین آموزش زبان فرانسه و استفاده از اپلیکشن های متفاوت آموزش زبان فرانسه است، که به صورت پولی و رایگان می باشد. این برنامه ها چه قبل از سفر به فرانسه یا هر کشور فرانسه زبان دیگر و چه در آنجا برای شما کاربردی می باشد. در این مقاله کارشناسان انستیتو میلاد 6 اپلیکشن برتر آموزش زبان فرانسه را به شما معرفی میکنند.

Babbel

برنامه بابل یک مرجع جهانی آموزش زبان می باشد، که بیش از 15 زبان دنیا را ارائه می دهد. بابل روی چهار مؤلفه زبان فرانسه کار می کند:

“دستور زبان، واژگان، درک شفاهی و بیان شفاهی” کاربران در ابتدای یادگیری سطح خود را بین مبتدی تا پیشرفته مشخص می کنند. برنامه بابل به صعود به سطح چهارچوب مرجع مشترک اروپایی برای زبانها (CEFR) (سطوحA1 ،A2 ، B1،B2 ،C1 و C2)کمک می کند. ابن برنامه به گونه ای طراحی شده است، که ضمن راحت بودن، می توانید به طور شفاهی با مردم بومی فرانسه ارتباط برقرار کنید. قیمت این برنامه برای استفاده ماهانه به صورت زیر می باشد:

• 1 ماه ، 12،99 یورو
• 3 ماه ، برای هر ماه 10 یورو (جمعا 30 یورو)
• 6 ماه ، برای هر ماه 7،50 یورو ( جمعا 22،5 یورو)
• 12 ماه ، برای هر ماه 5 یورو ( جمعا 60 یورو)

TV5 Monde

برای یادگیری فرهنگ فرانسوی و زبان فرانسوی،TV5 Monde را انتخاب کنید.

TV5 Monde از اکتبر سال 2019 شروع به کار کرده است و دارای 3000 تمرین برای یادگیری زبان فرانسه را ارائه می دهد. از مزیت های این برنامه، این است که به 8 زبان (زبان انگلیسی، زبان اسپانیایی، زبان آلمانی، زبان عربی، زبان کره ای، زبان ژاپنی، زبان پرتغالی و زبان ویتنامی) ترجمه شده است. این تمرینات با توجه به سطوح مختلف زبان، از A1 (مبتدی) تا B2 (پیشرفته) طبقه بندی شده است. کاربران با استفاده از این برنامه، اطلاعات بیشتری درباره ی زندگی، فرهنگ، سنت ها و اخبار فرانسه خواهند داشت. ” توجه داشته باشید که برنامه رایگان است”

Busuu

برنامه Busuu اغلب برای یادگیری معروف ترین زبانها، مورد استفاده قرار می گیرد. این برنامه، بر یادگیری اجتماعی (مکالمه با سایر کاربران) تاکید دارد.

همچنین کلیه سطوح زبان فرانسه از مبتدی (A1) تا پیشرفته متوسط (B2) را در اختیار شما قرار داده و در تمام سطوح (تلفظ، نوشتن، خواندن، دستور زبان، املا) عمل می کند. ” توجه داشته باشید که برنامه رایگان است”

Frantastique

برنامه Frantastique ، توسط کمپانی Gymglish ساخته شده است. آموزش زبان فرانسه در این برنامه به اینصورت است که در روز یک کلاس 15 دقیقه ای با محتوای نوشتاری، ویدئویی و صوتی برگزار می کند.

این دوره ها به نحوی برنامه ریزی شده است که با جنبه های مختلف فرهنگ کشور فرانسه آشنا شوید. برنامه Frantastique با پشتیبانی Android و iOS به شما کمک می کند تا در هر کجا که هستید زبان فرانسه یاد بگیرید. این برنامه رایگان نبوده و کاربر سه گزینه برای خرید دارد :

• 21 یورو ، 32 یورو و 42 یورو

Memrise

برنامه Memrise یک سایت آموزش الکترونیکی زبان فرانسه و زبان اسپانیایی است. این برنامه تمرین های آموزشی سرگرم کننده برای یادگیری تدریجی زبان فرانسه را فراهم می کند.

Memrise کمک می کند تا دانش واژگان خود را از طریق فلش کارت تقویت کنید. سپس با خاطره نویسی با تکرار کلمات آموخته شده از فراموش کردن دروس قبلی جلوگیری می کند. این برنامه با پشتیبانی Android و iOS به شما کمک می کند تا در هر کجا که هستید زبان فرانسه یاد بگیرید.

برای استفاده از دوره های Memrise باید هزینه اشتراک خود را پرداخت کنید. که به صورت زیر می باشد.
• یک ماه (8.99 یورو)
• سه ماه (18.99 یورو)
• یک سال 59.99 یورو
• اشتراک طول عمر (109.99 یورو)

Bravolol

Bravolol برنامه ای است که شامل 800 عبارات فرانسوی برای غیر فرانسویان در نظر گرفته شده است. اگر می خواهید قبل از ورود به کشورهای فرانسه زبان، زبان فرانسه را یاد بگیرید، این نرم افزار برتر است. زیرا با واژگان اساسی زندگی روزمره آشنا می شوید.

از دیگر مزایای این برنامه این است که برای استفاده از آن نیازی به اتصال به Wi-Fi نخواهید داشت، و به صورت آفلاین می توانید در هر نقطه از جهان باشید زبان فرانسه یاد بگیرید.

ترجمه، تهیه و تنظیم : هانیه خسروان

برای آگاهی از شرایط تحصیل و مهاجرت به کشورهای فرانسه زبان، همچنین اطلاع از دوره های آموزش حضوری و مجازی زبان فرانسه می توانید با کارشناسان انستیتو میلاد از طریق شماره های 02188877742 و 09013239008 تماس حاصل نمایید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *