مناطق فرانسوی زبان کشور سوئیس
مارس 7, 2020
دیکشنری های زبان فرانسه
مارس 7, 2020

سه دانشگاه برتر کشور فرانسه

در میان 100 دانشگاه برتر دنیا که هر ساله از سوی دانشگاه شانگهای و موسسه تایمز هایر اجریکیشن رتبه بندی می شوند، 3 دانشگاه از کشور فرانسه برای سال 2019 دیده می شوند که نشان دهنده کیفیت بالای آموزش در این کشور است. در ادامه این سه دانشگاه را با هم خواهیم دید.

1- Université Paris Sud

در رتبه بندی سال 2019، این دانشگاه با کسب رتبه 137 جهانی، به عنوان برترین دانشگاه کشور فرانسه شناخته شد. تحصیل در این دانشگاه در سه مقطع کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری امکان پذیر است. این دانشگاه در سطح دنیا به دلیل کادر استاتید و همچنین قابلیت های تحقیقاتی اش، بسیار شناخته شده است.

2- Sorbonne Université

دانشگاه سوربن که از قدیم برای ایرانی ها بسیار شناخته است، حائز رتبه 44 جهانی شد. این دانشگاه که در قلب پاریس، پایتخت کشور فرانسه واقع شده است، دانشگاهی چند رشته ای بوده که در حال حاضر 55300 دانشجو، 6400 مدرس و محقق و 3600 کارمند اداری دارد.

3- Ecole Normale Supérieure

این دانشکاه که سابقه بیش از دو قرن فعالیت را دارد، رتبه 70 جهانی را به دست آورده است. این دانشگاه در زمینه های ادبیات، علوم پایه و اقتصاد در سطح جهانی شناخته شده است.

بدیهی است در کنار مهارت های فردی و تخصصی، تسلط کامل به زبان فرانسوی از شروط اخذ پذیرش تحصیلی از کشور فرانسه است. با توجه به تعداد زیاد افرادی که در سراسر دنیا به زبان فرانسه صحبت می کنند، یادگیری زبان فرانسوی به قصد مهاجرت و یا ادامه تحصیل، از طرفداران زیادی برخوردار است.
در این میان نقش موسساتی که خدمات آموزش زبان فرانسه را با کیفیت و منطبق بر استاندارهای بین المللی ارائه می کنند، بسیار مهم است. انستیتو میلاد با توجه به بهره مندی از مدیریت و مدرسان با تجربه و متخصص، که خود سابقه تحصیل و زندگی در کشورهای فرانسه زبان را دارند، در خدمت شما عزیران است.
در صورتی که تمایل به مشاوره با کارشناسان انستیتو میلاد را دارید، با شماره های 02188877742 و 09013239008 تماس حاصل نمایید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *